Lektor s anglickým, nemeckým alebo španielskym jazykom

07.02.2022 11:28

Ste komunikatívny typ človeka, ktorý sa rád zaujíma o nové trendy vo vzdelávaní? Ovládate niektorý zo svetových jazykov na úrovni experta (Angličtina, Nemčina, Španielčina)? Dokážete vysvetliť učivo aj žiakom, ktorí k predmetu nemajú zatiaľ pozitívny vzťah? Potom by ste mohli popremýšľať nad pracovnou ponukou EMPIRE SK s. r. o., ktorá aktuálne hľadá do svojho tímu lektora.

Náplň práce:

  • výučba nemeckého, anglického alebo španielskeho jazyka interaktívnym spôsobom,

  • práca u klienta, v priestoroch jazykovej školy Empire alebo online,

  • aktívny podiel na tvorbe výučbových modulov.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • Anglický alebo Nemecký alebo Španielsky jazyk na úrovni expert.

Osobnostné predpoklady:

  • motivovanosť,

  • iniciatívnosť,

  • záujem o trendy vo vzdelávaní,

  • komunikatívnosť,

  • pozitívny vzťah k učeniu.

Ponúkajú:

  • flexibilnú pracovnú dobu,

  • možnosť výučby aj online,

  • prácu na diaľku (prácu z domu alebo odkiaľkoľvek zo SR),

  • podpora firmy

  • starostlivé zaučenie,

  • plat 8 - 18 EUR/hod.

Viac informácií a kontakt na firmu nájdete na stránke:

Ponuka je platná do 20.02.2022 alebo do zmazania pôvodného inzerátu.

Zaujala vás táto pracovná ponuka, no nespĺňate potrebné požiadavky? Avšak možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto pracovná príležitosť vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.

Author Juraj.